Banner
 
Doğalgaz Tesisat Sistemleri

Doğalgaz sistemlerinde kolon tesisatı ve iç tesisat işleri için firmamız ile iletişime geçebilir, kaliteli işçilik olanaklarından yararlanabilirsiniz.

İç tesisatta yetkili firmanın yapmış olduğu işlem, kolon tesisatı yapılan binanın daire kapılarındaki vanalardan gazı alıp, daire içerisindeki kombi, doğalgaz sobası ve oçağa kadar boru tesisatı yapaktır.

 

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini, tecrübeli ekibimizle, kaliteli olarak, en uygun şartlarda ve taahhüt edilen zamanda hizmetimizi gerçekleştirmek ana prensibimizdir.


Firmamız satış faaliyetlerine başladığı günden itibaren sektöre sunduğu kalitesiyle, yenilikleriyle, ürün çeşitliliği, yaptığı yatırımlar ve izlediği başarılı pazarlama stratejisiyle, Efe markasıyla kısa sürede Ereğli ve bölge pazarında sağlam bir yer edinmiştir. 

 

Efe Doğalgaz, geçmişi uzun yıllara dayanan köklü ve yüklü bilgi birikimi ile ürettiği ürünleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.


Başarımızın en önemli sırrı müşterilerimizle ortak çalışmalarımızdır. Müşteri memnuniyeti ve en önemlisi güvenliği konusunda odaklanıp; tutarlı yenilikçi ve kişiselleştirilmiş bir şekilde ürünlerini yeniden güncellemekte öncülük yapmıştır. Bu tutum müşterilerin şirkete duyduğu güvenin artmasını sağlamış ve hep beraber hızlı büyüme ortamı oluşturmuştur.


Bizi bugün olduğumuz yere getiren; değerlere bağlı kalmamız ve hiç bir zaman ödün vermediğimiz dürüstlük ilkesini benimsememizdir. Bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte büyüyerek üretime devam etmek hedefimizdir. Amacımız her zaman yenilikçi, paylaşımcı, kaliteli ve üretken yaklaşımla dürüstlük çerçevesinde hayal gücümüz ve cesur girişimlerimizle müşteri memnuniyeti sınırları aşmaktır.

 

 

 
Efe Doğalgaz Isı Sistemleri